PRODUKCJA TELEDYSKÓW

Filmfinity - Produkcja Filmów Kraków

PRODUKCJA TELEDYSKÓW

Teledysk – ilustracja do utworu muzycznego, wizualizacja treści piosenki czy samodzielna artystyczna kompozycja, dopełniająca znaczenie utworu? W Filmfinity wierzymy, że doskonały teledysk łączy w sobie wszystkie te elementy, a dodatkowo jest ciekawą historią, którą widzowie chętnie oglądają i zachowują w pamięci.

Jakie teledyski wykonujemy?

 

Nasz zespół pracuje nad teledyskami zarówno dla artystów indywidualnych, wytwórni jak i dla zespołów muzycznych – muzyka, którą tworzysz, zawsze budzi naszą ciekawość. Zanim zaczniemy pracę z Tobą, chcemy poznać Cię jako artystę i przygotować dla Ciebie indywidualny scenariusz teledysku, który wydobędzie z Twojej piosenki jej przesłanie, podkreśli nastrój i pokaże Twoją sceniczną osobowość. W trakcie naszej pracy nad projektem teledysku starannie realizujemy oczekiwania naszych klientów, jak również doradzamy im w wyborze odpowiednich elementów z zakresu języka obrazów – dbamy o montaż, budujemy nastrój teledysku odpowiednią kolorystyką i oświetleniem, komponujemy pasującą do opowiadanej historii scenografię.

 

Zobacz przykład zrealizowanego przez nas teledysku:

„Dobrym nagraniem można bardzo pomóc muzyce, złym nagraniem można zabić utwór.”

~Stanisław Wisłocki

Zła jakość dźwięku, nieprofesjonalne nagranie muzyczne szkodzą utworowi podobnie jak nieodpowiedni teledysk lub jego brak. Videoklip, który nie posiada fabuły, jest zlepkiem luźno zmontowanych scen nie skupi na sobie uwagi widzów, szukających w muzyce autentycznych emocji. W Filmfinity wiemy, jak ważna jest historia, dlatego szczególną uwagę poświęcamy fazie projektowania teledysku i tworzenia scenariusza. Wiemy także, dlaczego artyści – zarówno Ci znani, jak i Ci początkujący – stale decydują się na nagrywanie videoklipów. Rynek internetowy i jego muzyczna gałąź rządzą się swoimi prawami, niezwykle trudno wypromować piosenkę bez choćby niewielkiej obudowy wizualnej, czyli teledysku, który spełnia funkcję materiału reklamowego i wizerunkowego w jednym. Jeśli zastanawiasz się, co możesz zyskać, decydując się na nagranie teledysku, spójrz na listę korzyści, które może Ci przynieść dopracowany videoklip.

Filmfinity Logo - Produkcja Filmów Kraków
Zdecydowany(a) na teledysk?

CO ZYSKASZ DZIĘKI TELEDYSKOWI?

Twój wizerunek jako profesjonalnego i rozpoznawalnego artysty zależy od tego, ile inwestujesz w jego budowanie. Zarówno czas jaki poświęcasz na zdobycie fanów, jak i godziny spędzone przy przygotowywaniu tekstów i kompozycji muzycznych pracują na Twój sukces. Wszyscy, którzy zaczynają swoją muzyczną karierę w sieci, zgodnie twierdzą, że teledysk potrafi być użytecznym narzędziem promocyjnym. Pokazanie swojej osobowości, stylu i energii w videoklipie ma przybliżyć artystę do jego publiczności. Decydując się na nagranie teledysku z Filmfinity zyskujesz gwarancję, że film dostarczy Twoim widzom rozrywki, a dla Ciebie okaże się wizytówką, z którą fani będą Cię chętnie identyfikować.

W Filmfinity wiemy, że każda piosenka jest wyjątkowa, a wszystkim artystom zależy na jak najlepszym zobrazowaniu jej przesłania. Jedną z najważniejszych funkcji teledysków jest podkreślanie lub ewokowanie określonego nastroju, związanego z tekstem piosenki i kompozycją muzyczną. Różnorodne gatunki utworów wymagają innego repertuaru środków wyrazu. Odpowiednio dobrane elementy teledysku – kolorystyka, scenografia, tempo, montaż, gra aktorska i choreografia wydobędą z Twojej piosenki jej sens i przełożą go na komunikat wizualny, który zachwyci odbiorcę i wywoła w nim emocje, na których Ci zależy.

Wyprodukowanie dobrego teledysku, który będzie jednocześnie skutecznym narzędziem promocyjnym to sztuka, której uczymy się codziennie, pracując na planach zdjęciowych z naszymi klientami. Jeśli zdecydujesz się nagrać muzyczne video, zyskasz film, który jednocześnie będzie rozrywką dla Twoich fanów oraz narzędziem marketingowym dla Ciebie. Swój teledysk możesz umieścić na facebookowym fanpage’u, kanale YouTube lub w dowolnym serwisie muzycznym. Możesz także wyświetlać go na spotkaniach promocyjnych lub pokazywać producentom, zainteresowanym współpracą z Tobą lub Twoim zespołem. Niekonwencjonalny, dobrze nakręcony teledysk pomoże Ci przyciągnąć uwagę użytkowników sieci i zapewni Ci większą liczbę odtworzeń Twojego utworu – odbiorcy są ciekawi, jak wygląda autor ich ulubionej piosenki i jaką historię chce im opowiedzieć swoim klipem.

Posiadanie własnego teledysku daje szanse na szeroko zakrojone działania promocyjne, ze względu na dostępność wielu różnych kanałów dystrybucji. Możesz umieszczać swój klip w dowolnej liczbie miejsc w internecie i swobodnie rozpowszechniać go w sieci i poza nią, bez obaw o naruszanie czyichś praw autorskich. Jesteś właścicielem swojego teledysku i możesz używać go w dowolnie wybrany sposób. Jeśli decydujesz się na montowanie muzycznego video z gotowych elementów, zawsze należy zadbać o dopełnienie odpowiednich formalności, co może pociągać za sobą koszty większe niż przygotowanie własnego materiału. Nie dotyczy to jednak artystów, którzy posiadają swoje, zrobione od podstaw specjalnie dla nich, teledyski – dzięki nim zyskują prestiż, korzystny wizerunek i wolną rękę w zakresie rozpowszechniania videoklipu.

MiCET Logo
Anna Litak
kurator MICET Muzeum Interaktywnego w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie

Z Filmfinity realizowaliśmy montaż materiałów filmowych do performansu. Profesjonalna, kreatywna ekipa, otwarta na wyzwania i potrzeby klienta.  Terminowo i precyzyjne przygotowali całość materiału. Serdecznie polecam.

Fitnezja Logo
Mateusz Podolski
CEO - Fintezja.fit

Szukałem ekipy do wykonania filmów reklamowych dla mojego cateringu i nie mogłem trafić lepiej! Filmfinity to ekipa, dla której nie ma rzeczy nie możliwych, z każdą przeszkodą radzą sobie bez najmniejszego problemu. Spoty reklamowe przerosły moje oczekiwania – na prawdę polecam!

Izolbyd Logo
Zespół Izolbyd.pl
Izolbyd.pl - Izolacje natryskowe pianą

Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzony film reklamowy spełnia wszelkie oczekiwania na obecną chwilę, a przyszła współpraca pozwoli na wzajemne rozwinięcie skrzydeł. Terminowość i fachowość, to powinno być motto przewodnie FILMFINITY.

vohouse logo
VoHouse.pl
Domy na wodzie

Firma FILMFINITY wykazała się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, którymi firma FILMFINITY nie może się powstydzić. Dziękujemy!

Hydrobyd Logo
Zespół Hydrobyd.pl
Hydrobyd.pl - Hydroizolacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą FILMFINITY. Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania, a serwis został wykonany w sposób profesjonalny z pełnym zaangażowaniem zespołu.Obecnie cały czas współpracujemy z firmą FILMFINITY i rozwijamy naszą firmę hydrobyd.pl, a liczba naszych klientów zamawiających nasze usługi stale rośnie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Gotowy(a) na spotkanie z nami? Koniecznie daj nam o tym znać przy pomocy formularza poniżej, lub jeśli wolisz – telefonicznie:

+48 727 997 070 .