PRODUKCJA SPOTÓW REKLAMOWYCH

Filmfinity - Produkcja Filmów Kraków

PRODUKCJA FILMÓW REKLAMOWYCH

Filmy reklamowe to nie tylko narzędzie, które pomaga zwiększyć sprzedaż, ale także świetny nośnik treści, które wpływają na podniesienie świadomości marki. Tworząc video reklamę, pokazujemy klientom misję Twojej firmy, tworzymy film, który będzie esencją tego, co chcesz im zaoferować.

Jakie reklamy są najskuteczniejsze?

 

Te, które najłatwiej zapamiętać – ich twórcy odrobili lekcję z zakresu budowania świadomości marki, bo wiedzą, że kluczem do wzrostu sprzedaży jest stworzenie czegoś niepowtarzalnego. Najlepsze marki kojarzą się na tyle jednoznacznie, że nie sposób pomylić ich produktów lub usług z innymi, co nie oznacza jednak, że przestają one potrzebować reklamy.

 

Zobacz przykład zrealizowanego przez nas spotu reklamowego:

„Kiedy zaczniesz od tego, co liczy się dla klienta, będziesz mieć prawo do jego uwagi.”

~Jake Sorofman

Najlepsze reklamy nie trwają dłużej niż minutę, nie zawierają skomplikowanych treści ani dużej ilości tekstu pisanego oraz nie są nachalnym w swej wymowie komunikatem zachęcającym, nakłaniającym odbiorcę do działania. Skuteczna reklama powinna być za każdym razem przygotowana z uwzględnieniem potrzeb klienta oraz wiedzy o stylu życiu i upodobaniach grupy docelowej, do której ma być skierowany przekaz. Film reklamowy stworzony bez konkretnego planu trafi w próżnię i nie przyniesie widocznych korzyści marketingowych. Dlatego tak ważne jest, aby projektowanie video reklamowego nie było przypadkowym łączeniem elementów z repertuaru konwencjonalnych technik promocyjnych, ale stanowiło celowe działanie na rzecz budowania świadomości marki.

Osadzenie reklam w codziennej ale estetycznej scenografii, dodanie przyjemnie brzmiących melodii lub przeciwnie – zaskakujących i nietypowych kontrastów może pomóc Twojej reklamie zapisać się w pamięci odbiorców, użytkowników portali społecznościowych i osób odwiedzających stronę internetową.
Metoda opracowania scenariusza filmu reklamowego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta jest dziś standardem, który w naszym zespole uznajemy za najważniejszy element, gwarantujący satysfakcjonujące efekty.

Filmfinity Logo - Produkcja Filmów Kraków
Zdecydowany(a) na spot reklamowy?

CO ZYSKASZ DZIĘKI FILMOM REKLAMOWYM?

Głównym celem materiałów reklamowych jest promocja – marki, firmy, konkretnego produktu lub usługi. Jeden film może być reklamą wszystkich wymienionych elementów lub bardziej szczegółową prezentacją tylko jednego z nich – sam wybierasz, czy dana reklama ma przedstawiać całą Twoją firmę, czy tylko najbardziej charakterystyczną usługę, którą oferujesz. Wybierając tę formę promocji zyskujesz materiał, który możesz rozpowszechniać za pośrednictwem wszystkich mediów audiowizualnych, co pozwala znacznie zwiększyć zakres kampanii marketingowej Twojej firmy. Stworzenie jednej skutecznej i zapadającej w pamięć reklamy może być początkiem serii promocyjnych sukcesów w postaci wzrostu sprzedaży, popularności marki, wyższej konwersji lub powstania mody na Twój produkt czy usługę.

Uwaga widza spotu reklamowego, zwłaszcza publikowanego w mediach społecznościowych, jest rozproszona. Aby zainteresować odbiorcę, filmy reklamowe powinny rozpoczynać się mocnym akcentem. Oryginalne kostiumy, chwytliwe hasło, zabawna grafika, dopracowana animacja, wpadający w ucho motyw muzyczny – wszystkie te elementy składają się na sukces video reklamy. Jeśli chcesz, aby konwersja Twojej strony internetowej wzrosła, postaw na skuteczny video marketing. Filmy reklamowe, które wyprodukowaliśmy dla marek takich jak Fitnezja czy Izolbyd, sprawiły, że konwersja na stronach internetowych tych marek wzrosła o ponad 200%. Dzięki dopracowanej – krótkiej, charakterystycznej, zabawnej i estetycznej reklamie, którą użytkownicy sieci będą chcieli odtworzyć, zwiększy się liczba odwiedzin na stronie internetowej Twojej firmy, wzrośnie także liczba klientów pozytywnie oceniających wizerunek oferowanych produktów i usług.

Nie wystarczy, że Ty wiesz, co najlepiej odróżnia Twoją markę od innych i dlaczego produkty i usługi, które oferujesz są wyjątkowe. Niepowtarzalny portret Twojej marki muszą zobaczyć przede wszystkim klienci, którzy zdecydują, czy prezentowany profil oferty jest dla nich przekonujący. Filmy reklamowe nigdy nie powstają w próżni, twórca zawsze kieruje je do konkretnych odbiorców i dobiera środki przekazu oraz trendy graficzne tak, aby odpowiadały grupie docelowych widzów. Świadomość marki to samowiedza, która pozwala Ci osiągać zamierzone cele, a Twojej firmie rozwijać się w ściśle określonym kierunku. Jej siła działa także na klientów, którzy chętniej wybierają produkty oferowane przez charakterystyczne firmy, o jasno sprecyzowanym wizerunku marki. Klienci będą kojarzyć Twoją firmę z tym, co zobaczą w filmie reklamowym – dlatego razem z Filmfinity pokaż im profesjonalizm i pomysłowość w estetycznej formie.

Video marketing to technika, której zasięg ograniczają jedynie cele promocyjne Twojej firmy. Materiały przygotowane przez Filmfinity w pełni odpowiadają standardom reklam dla portali społecznościowych. Możesz je udostępniać za pośrednictwem kanałów YouTube lub telewizji – także jej stricte promocyjnych odmian: telewizji w centrach handlowych lub komunikacji miejskiej. Przygotujemy dla Ciebie zarówno 10 sekundową reklamę do wyświetlenia na banerze w centrum miasta, jak i dłuższy film reklamowy z pogranicza kampanii wizerunkowej, który będzie można umieścić na stronie internetowej. Dzięki video marketingowi zyskasz szeroki krąg odbiorców oraz pozytywny wizerunek wśród klientów.

MiCET Logo
Anna Litak
kurator MICET Muzeum Interaktywnego w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie

Z Filmfinity realizowaliśmy montaż materiałów filmowych do performansu. Profesjonalna, kreatywna ekipa, otwarta na wyzwania i potrzeby klienta.  Terminowo i precyzyjne przygotowali całość materiału. Serdecznie polecam.

Fitnezja Logo
Mateusz Podolski
CEO - Fintezja.fit

Szukałem ekipy do wykonania filmów reklamowych dla mojego cateringu i nie mogłem trafić lepiej! Filmfinity to ekipa, dla której nie ma rzeczy nie możliwych, z każdą przeszkodą radzą sobie bez najmniejszego problemu. Spoty reklamowe przerosły moje oczekiwania – na prawdę polecam!

Izolbyd Logo
Zespół Izolbyd.pl
Izolbyd.pl - Izolacje natryskowe pianą

Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzony film reklamowy spełnia wszelkie oczekiwania na obecną chwilę, a przyszła współpraca pozwoli na wzajemne rozwinięcie skrzydeł. Terminowość i fachowość, to powinno być motto przewodnie FILMFINITY.

vohouse logo
VoHouse.pl
Domy na wodzie

Firma FILMFINITY wykazała się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, którymi firma FILMFINITY nie może się powstydzić. Dziękujemy!

Hydrobyd Logo
Zespół Hydrobyd.pl
Hydrobyd.pl - Hydroizolacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą FILMFINITY. Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania, a serwis został wykonany w sposób profesjonalny z pełnym zaangażowaniem zespołu.Obecnie cały czas współpracujemy z firmą FILMFINITY i rozwijamy naszą firmę hydrobyd.pl, a liczba naszych klientów zamawiających nasze usługi stale rośnie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Gotowy(a) na spotkanie z nami? Koniecznie daj nam o tym znać przy pomocy formularza poniżej, lub jeśli wolisz – telefonicznie:

+48 727 997 070 .