PRODUKCJA FILMÓW PROMOCYJNYCH

Filmfinity - Produkcja Filmów Kraków

PRODUKCJA FILMÓW PROMOCYJNYCH

Filmy promocyjne to połączenie reklamy i strategii kreowania wizerunku firmy, czyli zestawienie niezbędne, aby zaistnieć na rynku internetowym. Promocją są te działania, które podejmujesz, żeby Twoja firma została zauważona, doceniona, zyskała większą liczbę klientów i ich pozytywne recenzje.

Daj się zauważyć!

 

Filmfinity chce wspierać przedsiębiorczych właścicieli firm, dlatego naszą misją jest pomaganie w korzystaniu ze wszystkich możliwości, jakie stwarza współczesny video marketing. Filmy promocyjne to niepowtarzalna możliwość audiowizualnej prezentacji usług i produktów, oferowanych przez Twoją firmę.

Filmy promocyjne, które oferuje Filmfinity, mają formę krótkich, choć dłuższych niż reklama, bo około 2–3 minutowych materiałów video. W ramach filmu promocyjnego możemy szczegółowo przedstawić charakterystykę usług i produktów Twojej firmy oraz wyeksponować to, do kogo są one kierowane i czemu służą. Pracujemy nad filmami promocyjnymi dla prywatnych przedsiębiorców, instytucji kultury i organizacji państwowych.

 

Zobacz przykład zrealizowanego przez nas filmu promocyjnego:

„Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej.”

~Henry Ford

W przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy, video promocyjne zawiera więcej elementów prezentacji. Bardziej rozbudowany scenariusz pozwala na pełne wyeksponowanie wszystkich cech produktu lub usługi Twojej firmy. W filmie promocyjnym możesz pokazać zasady działania oferowanych produktów i usług, systemów, innowacyjnych modeli organizacji. Film promocyjny może także pokazywać sprawne działanie Twojego przedsiębiorstwa i doskonałą organizację pracy w połączeniu z charakterystyką wybranego produktu.

Jeśli Twoja firma wdraża nieszablonowe rozwiązania technologiczne lub słynie z niekonwencjonalnych sposobów organizacji pracy, możesz to podkreślić w filmie promocyjnym, który będzie wirtualną wizytówką Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli zdecydujesz się na promowanie korzyści, które niesie ze sobą konkretny produkt lub technologia, możesz wzbogacić film o szczegóły z zakresu jej powstania, działania i możliwości zastosowania. W filmie promocyjnym znajdzie się również miejsce na poinformowanie o sposobach zakupu danego produktu lub usługi.

Materiał promocyjny w formie video to prosta droga do zainteresowania odbiorców ofertą Twojej firmy. Dzięki przystępnemu i atrakcyjnemu filmowi zdobędziesz przychylność swoich klientów i zbudujesz pozytywny wizerunek firmy. Jeśli zdecydujesz się na film promocyjny, przygotujemy dla Ciebie materiał, który pokaże to, co robisz, w jak najlepszym świetle i przybliży ofertę Twojej firmy szerokiemu gronu klientów.

Filmfinity Logo - Produkcja Filmów Kraków
Zdecydowany(a) na film promocyjny?

CO ZYSKASZ DZIĘKI FILMOWI PROMOCYJNEMU?

Doświadczenia firm, które zdecydowały się skorzystać z usług Filmfinity, pokazują, że przygotowane przez nas filmy są skutecznym narzędziem promocyjnym. Pomagamy naszym klientom pokazać ich działalność z jak najlepszej strony. Filmy promocyjne powinny przyciągać wzrok ciekawym scenariuszem, kreatywnym montażem i pięknymi kadrami. Operując technikami sztuki filmowej dbamy, by Twoja firma zyskała materiał, który nie będzie jedynie konwencjonalną prezentacją repertuaru produktów i usług, ale spójną historią o Twojej działalności i tym, co masz do zaoferowania swoim klientom. W filmie promocyjnym możemy skupić się na opowiedzeniu historii o konkretnym produkcie, pokazać jego wytwarzanie i zastosowanie lub prześledzić proces projektowania i powstawania nowego produktu, który dopiero wejdzie na rynek. Promocja za pośrednictwem materiałów video nie jest przeznaczona jedynie dla firm potrzebujących reklamy. Jeśli potrzebujesz filmu dla organizacji lub instytucji, zrobimy dla Ciebie video, które podkreśli cel ich istnienia, kreatywne działania i relację z ich realizacji.

Kreacja marki nie może się obyć bez przemyślanych działań wizerunkowych, które obejmują w szczególności podnoszenie rozpoznawalności Twojej firmy na rynku oraz popularyzowanie jej produktów. Film promocyjny, poświęcony szczegółowej prezentacji produktu lub usługi sprawi, że Twoja firma będzie postrzegana jako profesjonalna organizacja, która jest dumna z tego, co robi i oferuje swoim klientom. Skuteczne działania wizerunkowe powinny się opierać na wyjątkowości i eksponowaniu cech, które odróżniają Twoje produkty i usługi od tego, co oferuje konkurencja. Wszystko, co robisz, w sieci i poza nią, w imieniu swojej firmy, działa na jej sukces, dlatego działaj świadomie – tylko Ty wiesz najlepiej, jaka powinna być Twoja marka i możesz wybrać ludzi takich jak my, którzy pomogą Ci ją zaprezentować, według Twojego pomysłu.

W Filmfinity tworzymy materiały promocyjne, które cechuje pomysłowość i profesjonalne wykonanie – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, bo wierzymy, że tworzenie filmów to sztuka, która powinna przekraczać granice konwencji. Dzięki temu Twoja firma ma szansę zyskać niepowtarzalny materiał video, który będzie dopracowaną prezentacją dowolnego produktu, usługi lub technologii. Filmy promocyjne są szansą na realne zwiększenie zysków, ponieważ pokazują wszystkim odbiorcom zalety Twojego produktu lub usługi, sposoby ich funkcjonowania i korzyści, które płyną z ich zastosowania. Dzięki temu, że scenariusze, które tworzymy dla filmów promocyjnych, są dużo bardziej rozbudowane niż projekty reklam i mają inny wydźwięk, ponieważ filmy te są dłuższe, możemy w nich zawrzeć więcej istotnych informacji np. o dystrybucji danego produktu lub usługi, ich powstaniu czy zaletach wprowadzenia danego rozwiązania lub technologii do pracy Twojej firmy.

Stworzenie filmu promocyjnego sprawi, że Twoja firma oszczędzi na tradycyjnych formach promocji, ponieważ zyska materiał, który będzie można umieścić w sieci i rozpowszechniać bez ograniczeń. Video marketing pozwala zminimalizować koszty w obszarze sposobów dystrybucji materiałów promocyjnych – swobodne umieszczanie filmu w internecie, na stronie internetowej firmy lub fanpage’u nic nie kosztuje. Filmy są także niezastąpioną metodą dokładnej i niekonwencjonalnej oraz angażującej widza prezentacji produktów i usług, dlatego dzięki dłuższym, filmowym materiałom promocyjnym zyskasz skuteczny nośnik, który pomoże Ci rozpowszechniać informacje o działalności Twojej firmy i jej ofercie.

MiCET Logo
Anna Litak
kurator MICET Muzeum Interaktywnego w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie

Z Filmfinity realizowaliśmy montaż materiałów filmowych do performansu. Profesjonalna, kreatywna ekipa, otwarta na wyzwania i potrzeby klienta.  Terminowo i precyzyjne przygotowali całość materiału. Serdecznie polecam.

Fitnezja Logo
Mateusz Podolski
CEO - Fintezja.fit

Szukałem ekipy do wykonania filmów reklamowych dla mojego cateringu i nie mogłem trafić lepiej! Filmfinity to ekipa, dla której nie ma rzeczy nie możliwych, z każdą przeszkodą radzą sobie bez najmniejszego problemu. Spoty reklamowe przerosły moje oczekiwania – na prawdę polecam!

Izolbyd Logo
Zespół Izolbyd.pl
Izolbyd.pl - Izolacje natryskowe pianą

Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzony film reklamowy spełnia wszelkie oczekiwania na obecną chwilę, a przyszła współpraca pozwoli na wzajemne rozwinięcie skrzydeł. Terminowość i fachowość, to powinno być motto przewodnie FILMFINITY.

vohouse logo
VoHouse.pl
Domy na wodzie

Firma FILMFINITY wykazała się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, którymi firma FILMFINITY nie może się powstydzić. Dziękujemy!

Hydrobyd Logo
Zespół Hydrobyd.pl
Hydrobyd.pl - Hydroizolacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą FILMFINITY. Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania, a serwis został wykonany w sposób profesjonalny z pełnym zaangażowaniem zespołu.Obecnie cały czas współpracujemy z firmą FILMFINITY i rozwijamy naszą firmę hydrobyd.pl, a liczba naszych klientów zamawiających nasze usługi stale rośnie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Gotowy(a) na spotkanie z nami? Koniecznie daj nam o tym znać przy pomocy formularza poniżej, lub jeśli wolisz – telefonicznie:

+48 727 997 070 .