O NAS
POZNAJ NAS BLIŻEJ
Dowiedz się o nas więcej, poznaj naszą misję oraz to co odróżnia nas od konkurencji.
FILMFINITY

FILMFINITY to polska agencja produkcji filmowej z siedzibą w Krakowie.
Oferujemy swoim klientom usługi ze wszystkich obszarów marketingu i promocji video. Tworzenie filmów to nasza pasja, którą cieszymy się codziennie na planie zdjęciowym. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, które podejmujemy z radością i zaangażowaniem.
Wierzymy w moc technologii cyfrowych, dlatego tworzymy filmy, które są jednocześnie skutecznymi materiałami promocyjnymi jak i kreatywnymi kompozycjami filmowymi, opartymi na oryginalnym scenariuszu, który każdorazowo tworzymy specjalnie według potrzeb klienta.

Pracujemy nad filmami reklamowymi, teledyskami, filmami promocyjnymi, korporacyjnymi, instruktażowymi oraz animacjami 2D/3D. Dzięki naszym videoprodukcjom firmy zyskują wysokiej jakości narzędzia marketingowe, które skutecznie promują ich działalność w przestrzeni internetowej i telewizyjnej. Jesteśmy dumni, że możemy pracować dla większych i mniejszych przedsiębiorców z każdej branży. W naszym zespole zgodnie wyznajemy zasadę: Każdy film to nowa przygoda!

NASZA MISJA

Zadaniem, przed którym stajemy każdego dnia, jest tworzenie między innymi kreatywnych i skutecznych filmów reklamowych, emocjonujących relacji z eventów, oryginalnych teledysków i profesjonalnych filmów korporacyjnych dla naszych klientów z całej Polski i zza granicy. Naszym celem jest pomoc Twojej firmie w osiągnięciu jak najlepszych wyników sprzedażowych dzięki filmom reklamowym. Wiemy, jak stworzyć dla Ciebie oryginalny teledysk, który przełoży się na liczbę odsłon na YouTubie oraz jak sprawić, by film korporacyjny nie był sztampową relacją z dnia w biurze. Pomożemy Ci także zaplanować przemyślany film instruktażowy. Jeśli potrzebujesz relacji z eventu, zmontujemy dla Ciebie film, po którym widzowie będą żałować, jeśli ominęło ich to wydarzenie.

 

Zobacz, co pozwala nam realizować naszą misję i sprawi, że zechcesz z nami pracować!

  • Cechuje nas indywidualne podejście do produkcji każdego videoprojektu.
  • Mamy wiele innowacyjnych pomysłów na realizację Twojej koncepcji materiału filmowego (wykorzystujemy w swojej pracy technologie animacji 2D i 3D).
  • Przygotowujemy projekty materiałów filmowych od A do Z – stworzymy dla Twojej firmy scenariusz, storyboardy, scenografię, zrealizujemy plan zdjęciowy oraz zajmiemy się postprodukcją.
  • Chcemy pomagać naszym klientom maksymalnie zwiększyć konwersję – spójrz na wykres i zobacz, co dotychczas zrobiliśmy dla firm, które wybrały nasz zespół!
  • Używamy nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu, cały czas inwestujemy w rozwój zasobów naszej firmy.
  • Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem ludzi, którzy czerpią przyjemność ze swojej pracy.
  • Zwalniamy klientów z formalności i sami odpowiadamy za umowy z aktorami oraz zgody na udostępnianie miejsc do realizacji planów zdjęciowych.
  • Dbamy o dobre relacje z naszymi klientami i zespołem współpracowników – staramy się, żeby czas spędzony wspólnie na planie zdjęciowym był dla nas wspomnieniem, do którego warto wracać.
0
Ilość zrealizowanych projektów

Za nami już 63 zrealizowane projekty. 55 firm z Polski i 4 ze świata zdecydowało się oddać swoje filmy w nasze ręce, dziękujemy za zaufanie!

0
%
Ilość zadowolonych Klientów

100 % naszych klientów poleciło Filmfinity swoim znajomym. Pozytywne recenzje mówią same za siebie – nasz zespół zna się na rzeczy i ze 100%–owym zaangażowaniem realizuje powierzone sobie projekty filmowe.

0
%
Wzrost współczynnika konwersji

Naszym atutem jest skuteczność! Konwersja w witrynach naszych klientów wzrosła średnio o 200% po opublikowaniu w sieci materiałów video przygotowanych przez Filmfinity.

Skuteczni to nasze drugie imię! Fakty mówią same za siebie – po opublikowaniu filmowych materiałów promocyjnych, przygotowanych przez Filmfinity, wskaźniki konwersji stron internetowych naszych klientów poszybowały w górę. Video marketing to narzędzie, które w odpowiednich rękach stwarza wiele możliwości. Dzięki naszym produkcjom filmowym klientom udało się zwiększyć sprzedaż usług i klikalność reklam, poszerzyć bazy użytkowników zarejestrowanych na stronie, podwoić liczbę odtworzeń filmów reklamowych oraz wydłużyć czas przebywania użytkowników na stronie.

  • % Konwersji przed naszym filmem
  • % Konwersji po naszym filmie
CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Jesteśmy grupą miłośników technologii, którzy traktują video marketing jako skuteczną drogę do sukcesu w świecie kultury wizualnej. Pomagamy firmom zaistnieć na rynku internetowym, dajemy im niezawodne i sprawdzone narzędzia do budowania wizerunku. Filmy promocyjne i wizerunkowe to standard wśród środków aktywnej promocji osób i przedsiębiorstw. Z jednakowym zaangażowaniem realizujemy produkcje filmowe dla instytucji kulturalnych, teledyski, jak i reklamy video większych i mniejszych marek. Każdy projekt to wyzwanie dla naszej kreatywności – wierzymy, że nie ma filmów niemożliwych, są tylko takie, których realizację zlecono niewłaściwym osobom. W Filmfinity staramy się jak najdokładniej przełożyć oczekiwania naszych klientów na język obrazów i stworzyć dla nich film na miarę ich potrzeb.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Zdecydowany(a) na współpracę? Napisz do nas!